O nas

Witaj!

Cieszymy się że czytasz te słowa. Oznacza to że chcesz wiedzieć kim jesteśmy! Portal NaturaOnline.pl współtworzą osoby, które zainteresowane są zdrowym odżywianiem i za nic nie wyobrażają sobie życia bez niego. Jako grupa znajomych, postanowiliśmy że podzielimy się wiedzą którą posiadamy tak aby również inni mogli z niej korzystać.

Każdy z nas czytał wiele o różnego rodzaju metodach, preparatach i ziołach oraz testował je na sobie, więc mamy co do opisywania! Chcielibyśmy aby ten portal rozrósł się tak jak to tylko możliwe i aby to co tworzymy pomogło jak największej ilości ludzi. Mamy nadzieję że treści które tutaj przeczytasz przyczynią się do poprawy stanu Twojego zdrowia. Nasze artykuły podzieliliśmy na kilka grup:

Odżywianie

To tutaj dowiesz się wszystkiego o odżywianiu. Jakie produkty są dobre a jakie złe oraz które z nich powinieneś definitywnie wykluczyć ze swojej diety. W tej kategorii znajdziesz także artykuły o odchudzaniu, szkodliwości cukru i wiele innych. Jeśli więc uważasz, że Twoja dieta nie jest do końca idealna to ten dział jest dla Ciebie idealny na początek.

Psychologia

W tej kategorii zaś, postaramy poruszyć się najważniejsze informacje związane z hormonami, emocjami i samopoczuciem oraz wskazówkami w jaki sposób szybko i łatwo je poprawić. Stan naszego zdrowia psychicznego powinien być na równi ze zdrowiem fizycznym. Jeśli tak nie jest to po prostu nie będziemy mogli być w pełni sobą i cieszyć się życiem! Ten dział poświęciliśmy takim hormonom jak kortyzol czy też dopamina abyś poznał lepiej “chemię” która odpowiada za Twoje emocje.

Witaminy i minerały

Zapominać o witaminach i minerałach w swojej diecie to bardzo duży grzech dla naszego organizmu. Bez nich nie jest on w stanie pracować prawidłowo, regenerować i chronić się przed czynnikami zewnętrznymi.

Suplementy

Gdy wiesz już w jaki sposób odżywiać się prawidłowo i Twoja waga oraz kondycja fizyczna jest w porządku to możesz sięgnąć także po suplementy. Przydadzą się one w trakcie intensywnej pracy nad sobą, momentach stresu i wielu innych. Poznasz czym jest ashwagandha, czarodziej i jak działają. Opisaliśmy również inne produkty, dzięki którym będziesz mógł pracować na pełnych obrotach z uśmiechem na twarzy! 🙂

Medycyna niekonwencjonalna

Zapewne niejednokrotnie słyszałeś od swojej babci czy dziadka o różnych sposobach na radzenie sobie z katarem, bólem gardła, okaleczeniami i innymi problemami ze zdrowiem. Dość prawdopodobne, że wspominali Ci również o różnego rodzaju sposobach leczenia ziołami i innymi preparatami. Między innymi na tym właśnie opiera się ten dział. Staraliśmy się poprzeć wszystkie zioła i metody badaniami medycznymi abyś miał pewność że pomogą a nie zaszkodzą.