Partnerzy

Tutaj znajdą się linki do stron, które uznaliśmy za ciekawe.

Fundacja Urszuli Jaworskiej – Fundacja, która już od 1997 pomaga osobom chorym na nowotwory, białaczkę, SM, WZWC, szpiczaka mnogiego, nowotwory mózgu oraz buduje bank dawców szpiku i prowadzi akcje edukacyjno-informacyjne. Jeśli nie jesteś zarejestrowany/na w banku dawców szpiku kostnego to powinieneś odwiedzić tą stronę aby przekonać się, że naprawdę warto to zrobić.Fundacja Regeneracji Komórek Nerwowych REGENERV – Celem fundacji jest rozpowszechnianie i propagowanie wiedzy na temat komórek macierzystych i możliwościach ich stosowania w leczeniu chorób układu nerwowego i kręgosłupa. Fundacja ta zajmuje się również rozpowszechnianiem wiedzy o właściwościach komórek macierzystych oraz ich wykorzystaniu w medycynie klinicznej.


Fundacja Wiewiórki Julii zajmuje się propagowaniem wiedzy na temat problemu próchnicy wśród dzieci i dorosłych. Fundacja Wiewiórki Julii aktywnie działa na rzecz zdrowia jamy ustnej prowadząc różnego rodzaju akcje oraz projekty jak chociażby dentobus.


Fundacja Urszuli Smok Podaruj Życie – Ośrodek Pomocy Osobom z Chorobami Krwi i Nowotworami


 

Fundacja Ewy Błaszczyk 

 

 

 

 


Fundacja Centrum Leczenia Szpiczaka

 

 

 

 


Fundacja Poland Business RunFundacja Poland Business Run zajmuje się pomocą osobom z niepełnosprawnościami narządu ruchu oraz stara się wspierać ich poprzez niwelowanie barier społecznych. Pomagają również osobom zagrożonym amputacją i robią wszystko aby wpłynąć na zmianę postrzegania osób z niepełnosprawnościami przez społeczeństwo.

 

Zdrowie i uroda – katalog stron