Czarodziej od Mother’s Protect opinie i efekty – Recenzja

0
11533
Czarodziej zdjęcie

Otrzymaliśmy kolejny produkt od firmy Mother’s Protect do testów. Tym razem jest nim mieszanka adaptogenów o wdzięcznej nazwie Czarodziej w formie ekstraktu.  Znajdziemy w nim składniki popularne wśród osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem i naturalną medycyną, czyli: grzyby Reishi, różeniec górski, szczodrak krokoszowaty i eleuterokok kolczasty.

Czarodziej składniki

ashwagandha

Według producenta, takie połączenie naturalnych składników jest idealne dla osób uprawiających sporty ekstremalne, czynnych sportowców, pracowników umysłowych wyższego szczebla i ogólnie osób, które potrzebują więcej energii w ciągu dnia.

Czarodziej Logo

Co w sobie kryje, jakie są efekty oraz czego można się po nim spodziewać? O tym dowiecie się w tym artykule.

Firma Mother’s Protect po raz kolejny miło zaskoczyła nas tuż po otworzeniu paczki. Na górnej części opakowania znajdujemy cytat:

Witam Cię w gronie ponadprzeciętnych osób, które swoimi działaniami zmieniają świat na lepszy. Czarodziej pozwoli Ci się skupić na osiągnięciu wybranego celu i dostarczy właściwej mocy do jego realizacji

Czarodziej od Mother's Protect - Opakowanie

Widać, że producent dba o pozytywne wrażenia klienta nawet po zakupie produktu. Zarówno opakowanie jak i sama buteleczka w której mieści się ekstrakt jest starannie wykonana.

Recenzja Czarodzieja – Efekty

Do testów otrzymaliśmy 2 buteleczki, dzięki temu mogliśmy przetestować jak działa na mężczyznach a jak na kobietach. Standardowo do testów przystąpiłem Ja i moja koleżanka Ania. Przez okres 1,5 miesiąca stosowaliśmy go codziennie, odstawiając inne adaptogeny i używki aby sprawdzić działanie Czarodzieja w pełni.

Ania

Ania ma 35 lat i jej tryb życia jest bardzo aktywny. Pracuje na etacie, pomaga nam prowadzić bloga i aktywnie udziela się na innych portalach o zdrowym odżywianiu. Codziennie ma wiele spraw do załatwienia i jest matką 2 dzieci. Czas wolny lubi spędzać aktywnie. Już po 3-5 dniach od rozpoczęcia stosowania Czarodzieja, pojawiły się pierwsze efekty. Jak opisywała, ma z pewnością więcej energii w ciągu dnia. W zwyczaju miała picie 2-3 czarnych kaw dziennie aby się pobudzić, na czas suplementacji odstawiła ją całkowicie stwierdzając, że wcale jej nie potrzebuje.

Zauważyliśmy że jest bardziej pobudzona i z pewnością poprawiła się jej pamięć i organizacja. Według niej, jest w stanie przetwarzać informacje bardziej spójnie i nie ma problemów z koncentracją. Zdarzały się dni, kiedy musi pracować do późna i czasem brak jej energii, teraz była w stanie funkcjonować o wiele dłużej i efektywniej wykorzystać swój czas. Przez pierwsze 2 dni stosowała zalecane 15 kropli 3 razy dziennie, jednak stwierdziła że najlepszym rozwiązaniem są dla niej 2 a w niektórych dniach nawet 1 dawka dziennie.

Według jej opinii jest to preparat, który z pewnością jest w stanie poprawić efektywność i wydajność podczas pracy. W trakcie stosowania Czarodzieja rozwinęła nowy nawyk: “Zawsze przed rozpoczęciem pracy staram się zamknąć oczy na 2-3 minuty i zrelaksować się. Dzięki temu o wiele efektywniej mogę skupić się na pracy a efekt działania Czarodzieja jest o wiele lepszy”.

Kuba

Mam 24 lata i ogrom obowiązków każdego dnia. Jeśli nie pracuję to staram się spędzać czas aktywnie na siłowni bądź w plenerze. Zdarzały się dni, kiedy ciężko było mi nadążyć za tym wszystkim i odczuwałem stres. Dzięki Czarodziejowi jestem w stanie lepiej zorganizować swoją pracę i odczuwam dzięki większy spokój oraz jednocześnie mam więcej energii. Wiem że wszystko jestem w stanie zaplanować tak aby wywiązać się z każdego zobowiązania.

Jeśli chodzi o trening siłowy to Czarodziej z pewnością działa tutaj na plus. Odnoszę wrażenie że to dzięki lepszemu dotlenieniu organizmu, dzięki któremu mięśnie pracują w bardziej wydajny sposób. Zazwyczaj po treningu odczuwałem zmęczenie i ciężko było mi się zabrać za wykonywanie innych obowiązków i miałem problemy ze skupieniem. Przy suplementacji Czarodziejem nie mam takich problemów.

Warto pamiętać aby nie zażywać Czarodzieja przed snem ponieważ ma on działanie pobudzające i ciężko jest wtedy zasnąć.

Nasza opinia na temat Czarodzieja od Mother’s Protect

Oboje uważamy że jak najbardziej wypróbować Czarodzieja jeśli jesteś osobą, która pracuje i żyje na pełnych obrotach a czasem brak Ci energii na wszystkie obowiązki. Nie jest to magiczny suplement, który odmieni Twoje życie, jednak na pewno je polepszy i będziesz miał więcej czasu na odpoczynek.

Co da Ci Czarodziej?

  • Więcej energii,
  • Lepszą koncentrację,
  • Większą wydajność,
  • Lepsze trawienie i przemianę materii,
  • Poprawi się Twoje nastawienie do otoczenia i nastrój w ciągu dnia,
  • Będziesz mógł lepiej się koncentrować,
  • Poprawi się stan Twojego zdrowia i ciśnienie krwi

W pełni podpisujemy się pod tymi wszystkimi właściwościami udowadniając ich działanie na sobie.

Najczęściej zadawane pytania

  1. Na ile wystarcza jedna butelka?

W opakowaniu jest około 100 porcji po 15 kropli. Zalecana dzienna dawka przez producenta to 3 razy dziennie po 15 kropli. W ten sposób suplementacja nim starcza na około miesiąc czasu. Jednak z tego co zauważyliśmy dawka tego suplementu może być zmniejszona. 1 porcja dziennie w godzinach popołudniowych dla wielu osób może okazać się wystarczająca (tak było w naszym przypadku). Więc jedna butelka może starczyć aż na 3 miesiące.

2. Czy mogę pić alkohol podczas suplementacji czarodziejem?

Odradza się picia alkoholu w czasie suplementacji czarodziejem, podobnie jak w przypadku innych adaptogenów. Między innymi dlatego że Czarodziej podnosi ciśnienie krwi a dawka alkoholu może spotęgować ten stan co nie jest efektem pożądanym.

3. Czy mogę pić kawę podczas korzystania z czarodzieja?

Spożycie kawy powinno się ograniczyć podczas suplementacji do 1 maksymalnie dwóch filiżanek. Sam odczujesz kiedy będziesz potrzebował kawy a kiedy nie.

4. Czy adaptogeny zawarte w czarodzieju odkładają się w organizmie?

Składniki Czarodzieja nie odkładają się w organizmie, jednak należy uważać aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki, ponieważ może być to szkodliwe dla naszego organizmu (podobnie jak z kawą)

5. Czym różni się Czarodziej od kofeiny? 

Składniki zawarte w Czarodzieju mają o wiele szersze działanie niż kofeina.

6. Gdzie mogę uzyskać więcej informacji?

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta, gdzie można również zrobić zakupy: Kliknij tutaj

Zobacz na stronie producenta

Korzystałeś z Czarodzieja i chcesz podzielić się opinią? Dodaj komentarz poniżej bądź napisz do nas na: [email protected] 

 

ashwagandha
PRZEGLĄD RECENZJI
5
Poprzedni artykułCo się dzieje w organizmie gdy zjesz dużo słodyczy?
Właściciel portalu naturaonline.pl, samouk, od lat zainteresowany zdrowym odżywianiem i naturalną medycyną. W swoich artykułach pragnę podzielić się swoją wiedzą z innymi, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i zacząć odżywiać się prawidłowo. W moich artykułach znajdziesz wszystkie informacje, które pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy, poczuć się lepiej i zyskać o wiele więcej energii w ciągu dnia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania to możesz skomentować ten artykuł poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.