Czarodziej od Mother’s Protect opinie i efekty – Recenzja

0
3
Czarodziej zdjęcie

Otrzymaliśmy kolejny produkt od firmy Mother’s Protect do testów. Tym razem jest nim mieszanka adaptogenów o wdzięcznej nazwie Czarodziej w formie ekstraktu.  Znajdziemy w nim składniki popularne wśród osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem i naturalną medycyną, czyli: grzyby Reishi, różeniec górski, szczodrak krokoszowaty i eleuterokok kolczasty.

Czarodziej składniki

Według producenta, takie połączenie naturalnych składników jest idealne dla osób uprawiających sporty ekstremalne, czynnych sportowców, pracowników umysłowych wyższego szczebla i ogólnie osób, które potrzebują więcej energii w ciągu dnia.

Czarodziej Logo

Co w sobie kryje, jakie są efekty oraz czego można się po nim spodziewać? O tym dowiecie się w tym artykule.

Firma Mother’s Protect po raz kolejny miło zaskoczyła nas tuż po otworzeniu paczki. Na górnej części opakowania znajdujemy cytat:

Witam Cię w gronie ponadprzeciętnych osób, które swoimi działaniami zmieniają świat na lepszy. Czarodziej pozwoli Ci się skupić na osiągnięciu wybranego celu i dostarczy właściwej mocy do jego realizacji

Czarodziej od Mother's Protect - Opakowanie

Widać, że producent dba o pozytywne wrażenia klienta nawet po zakupie produktu. Zarówno opakowanie jak i sama buteleczka w której mieści się ekstrakt jest starannie wykonana.

Recenzja Czarodzieja – Efekty

Do testów otrzymaliśmy 2 buteleczki, dzięki temu mogliśmy przetestować jak działa na mężczyznach a jak na kobietach. Standardowo do testów przystąpiłem Ja i moja koleżanka Ania. Przez okres 1,5 miesiąca stosowaliśmy go codziennie, odstawiając inne adaptogeny i używki aby sprawdzić działanie Czarodzieja w pełni.

Ania

Ania ma 35 lat i jej tryb życia jest bardzo aktywny. Pracuje na etacie, pomaga nam prowadzić bloga i aktywnie udziela się na innych portalach o zdrowym odżywianiu. Codziennie ma wiele spraw do załatwienia i jest matką 2 dzieci. Czas wolny lubi spędzać aktywnie. Już po 3-5 dniach od rozpoczęcia stosowania Czarodzieja, pojawiły się pierwsze efekty. Jak opisywała, ma z pewnością więcej energii w ciągu dnia. W zwyczaju miała picie 2-3 czarnych kaw dziennie aby się pobudzić, na czas suplementacji odstawiła ją całkowicie stwierdzając, że wcale jej nie potrzebuje.

Zauważyliśmy że jest bardziej pobudzona i z pewnością poprawiła się jej pamięć i organizacja. Według niej, jest w stanie przetwarzać informacje bardziej spójnie i nie ma problemów z koncentracją. Zdarzały się dni, kiedy musi pracować do późna i czasem brak jej energii, teraz była w stanie funkcjonować o wiele dłużej i efektywniej wykorzystać swój czas. Przez pierwsze 2 dni stosowała zalecane 15 kropli 3 razy dziennie, jednak stwierdziła że najlepszym rozwiązaniem są dla niej 2 a w niektórych dniach nawet 1 dawka dziennie.

Według jej opinii jest to preparat, który z pewnością jest w stanie poprawić efektywność i wydajność podczas pracy. W trakcie stosowania Czarodzieja rozwinęła nowy nawyk: “Zawsze przed rozpoczęciem pracy staram się zamknąć oczy na 2-3 minuty i zrelaksować się. Dzięki temu o wiele efektywniej mogę skupić się na pracy a efekt działania Czarodzieja jest o wiele lepszy”.

Kuba

Mam 24 lata i ogrom obowiązków każdego dnia. Jeśli nie pracuję to staram się spędzać czas aktywnie na siłowni bądź w plenerze. Zdarzały się dni, kiedy ciężko było mi nadążyć za tym wszystkim i odczuwałem stres. Dzięki Czarodziejowi jestem w stanie lepiej zorganizować swoją pracę i odczuwam dzięki większy spokój oraz jednocześnie mam więcej energii. Wiem że wszystko jestem w stanie zaplanować tak aby wywiązać się z każdego zobowiązania.

Jeśli chodzi o trening siłowy to Czarodziej z pewnością działa tutaj na plus. Odnoszę wrażenie że to dzięki lepszemu dotlenieniu organizmu, dzięki któremu mięśnie pracują w bardziej wydajny sposób. Zazwyczaj po treningu odczuwałem zmęczenie i ciężko było mi się zabrać za wykonywanie innych obowiązków i miałem problemy ze skupieniem. Przy suplementacji Czarodziejem nie mam takich problemów.

Warto pamiętać aby nie zażywać Czarodzieja przed snem ponieważ ma on działanie pobudzające i ciężko jest wtedy zasnąć.

Nasza opinia na temat Czarodzieja od Mother’s Protect

Oboje uważamy że jak najbardziej wypróbować Czarodzieja jeśli jesteś osobą, która pracuje i żyje na pełnych obrotach a czasem brak Ci energii na wszystkie obowiązki. Nie jest to magiczny suplement, który odmieni Twoje życie, jednak na pewno je polepszy i będziesz miał więcej czasu na odpoczynek.

Co da Ci Czarodziej?

  • Więcej energii,
  • Lepszą koncentrację,
  • Większą wydajność,
  • Lepsze trawienie i przemianę materii,
  • Poprawi się Twoje nastawienie do otoczenia i nastrój w ciągu dnia,
  • Będziesz mógł lepiej się koncentrować,
  • Poprawi się stan Twojego zdrowia i ciśnienie krwi

W pełni podpisujemy się pod tymi wszystkimi właściwościami udowadniając ich działanie na sobie.

Najczęściej zadawane pytania

  1. Na ile wystarcza jedna butelka?

W opakowaniu jest około 100 porcji po 15 kropli. Zalecana dzienna dawka przez producenta to 3 razy dziennie po 15 kropli. W ten sposób suplementacja nim starcza na około miesiąc czasu. Jednak z tego co zauważyliśmy dawka tego suplementu może być zmniejszona. 1 porcja dziennie w godzinach popołudniowych dla wielu osób może okazać się wystarczająca (tak było w naszym przypadku). Więc jedna butelka może starczyć aż na 3 miesiące.

2. Czy mogę pić alkohol podczas suplementacji czarodziejem?

Odradza się picia alkoholu w czasie suplementacji czarodziejem, podobnie jak w przypadku innych adaptogenów. Między innymi dlatego że Czarodziej podnosi ciśnienie krwi a dawka alkoholu może spotęgować ten stan co nie jest efektem pożądanym.

3. Czy mogę pić kawę podczas korzystania z czarodzieja?

Spożycie kawy powinno się ograniczyć podczas suplementacji do 1 maksymalnie dwóch filiżanek. Sam odczujesz kiedy będziesz potrzebował kawy a kiedy nie.

4. Czy adaptogeny zawarte w czarodzieju odkładają się w organizmie?

Składniki Czarodzieja nie odkładają się w organizmie, jednak należy uważać aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki, ponieważ może być to szkodliwe dla naszego organizmu (podobnie jak z kawą)

5. Czym różni się Czarodziej od kofeiny? 

Składniki zawarte w Czarodzieju mają o wiele szersze działanie niż kofeina.

6. Gdzie mogę uzyskać więcej informacji?

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta, gdzie można również zrobić zakupy: Kliknij tutaj

Zobacz na stronie producenta

Korzystałeś z Czarodzieja i chcesz podzielić się opinią? Dodaj komentarz poniżej bądź napisz do nas na: redakcja@naturaonline.pl 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.